Kref me krfe, což dokazuje ,že debilita je dedičná

16. srpna 2010 v 13:20 | Pako June-hime Maffianno Al Capone! (zkráceně June) |  Glosuji
Kapitola první : Krev mé krve!
A hrůza teprve začíná...
Název nechávám patentovat Shesh, vymyslela ho. Šikovná holka!
Tak jsme se rozhodli, že vás neušetříme. Útočíme rovnou s dalším glosem hehe :D.
Chudáci.

Harry seděl v pokoji a sledoval jiskřivou mlhu (až mu z toho vypadly oči) za okny jeho pokoje v Zomci v ulici. Věděl, co ta mlha znamená, nutně totiž potřeboval na záchod, ale nechtěl si to však připouštět (Věděl, co ta mlha znamená a vsadím se, že nám to neprozradí. Protože... Ha! On to totiž nevěděl *koulí očima*. Autorka pravděpodobně nevěděla, co napsat). Jen tak seděl a čekal, až bude půlnoc, kdy mu přijde dlouho očekávaná sova z ministerstva klobás. (June?) (No co, myslela jsem na jídlo.)
Za pět dvanáct to vzdal, pustil to a víčka se mu zavřela pod tíhou spánku a tuny make-upu, kterým se dnes nalíčil. Asi je to goffik. Ve dvanáct se před ním objevila krásná sova Galadriel s přivázaným dopisem na noze. Harry spal a nevěděl, že už sova Galadriel
přiletěla (A jak by to mohl vědět, když spal?), ta se rozhlédla po jeho bordelu,ve kterém měl dokonce i gay bar a Hermionu tančící u tyče, v pokoji a také plesnivé okurce, která už byla ve slušném stavu vývoje, stočila káravý pohled k Harrymu, opírajícímu tvář o chladné (Hermioniny prsa?) tabulky skla na okně (tak ne), a nelítostně ho klovla do ucha, až vyskočil, omráčil Hermionu, chytl se za ucho a vytáhl hůlku. (Mohla jsem k tomu taky přidat další komentář, ale nechtěla jsem rušit tu dementní stavbu dementního souvětí.)
Když zjistil, že to byla jen nedočkavá sova Galadriel, převzal si ještě s bolavým uchem ruličku pergamenu, znásilnil se s ní a nechal sovu Galadriel odlétnout do tmy otevřeným oknem (chudák slova. Určitě kvůli němu oslepla), na které se valila mlha, o které věděl, co znamená.

Vážený Pane Pottere,
Od dnešního dne jste plnoletý, můžete kouzlit a provozovat bordel.(Novinka dne.)
Prosíme Vás, abyste byl na pozoru a vyvaroval se provozování nočního gay baru (Ha! Pozdě!) a dalšímu střetnutí s Naší osobou v tom, že byste opět porušil nějaký zákon. (Ano. Opět jsem vás nechala vychutnat si souvětí. Co bych pro vás neudělala.) (Já ne :P) (Jak zlé :D.)
Děkujeme
Se srdečným pozdravem
Ministerstvo Kouzelných klobás a bordelů

Harry na tento dopis dlouho čekal a konečně už m může Dudleymu dovolit vystupovat v noční show a pohrozit opravdově, že by to konečně mohl i udělat. (Cože?! Tohle už je vtipné.) Přičarovat mu tedy i ty uši, bičík a kožené rajtky. Neuvěřitelně se těšil do školy, do posledního ročníku, i když věděl, že to už nebude jako dřív, když už Brumbál nebude každou neděli pouštět porno, protože není na živu, ale že školu řídí jeho učitelka Přeměňování, profesorka McGonagallová, která odmítá svlékat se do negližé. (Stalo se nemožné! V tomhle se musí ztrácet i sama autorka! Schválně, co na to řekne Chuck Norris.) (Vážně to chceš vědět?) Hlavně, že se zbavili té strašně věřící jeptišky Umbridgeové, jen neví, koho budou mít za učitele letos. (Přeju ti, Harry, aby to byl hambář jak se patří)
Po pár dnech, i když si Dursleyovi vůbec nevzpomněli na jeho narozeniny a ani na to, že už může kouzlit i mimo školu, mu to připadalo jako v nějakém hororu.(Dobře, Chuck si nablil do klobouku.) Mlha byla čím dál hustší (Konečně jsem přišla na to, co s tou mlhou... já ťulpas), byla po celé Anglii a lidé se báli chodit večer ven, jen aby se neztratili, protože mlhou nešlo projít ani s baterkou, a to také proto, že se prý po ulicích prohání děsivý vrah, který požírá debilní autorky takovýchto povídek. Nejsi to ty, Shesh? VŮBEC xD Nejsi to ty, June? Já? Néééé.
Když takhle zase jednou seděl u okna a zíral do mlhy, uviděl pod lampou nějakou osobu v dlouhém plášti (jo, to bude Shesh)(Já si zase myslím, že to bude nějaká... slušně řečeno děfka), která sexuchtivě civěla přímo na něj, cítil ten pohled, který se mu zarýval do každičkého neutronu jeho těla sedícího strnule na parapetu (CO?! Sakra, už zbrojím!). Zvedl se mu plášť (měla jsi na mysli plášť, že?) a sešel dolů po schodech (Já myslela, že skočil přes zábradlí) do předsíně, otevřel dveře ven (Protože - a to je důležité - je nemohl otevřít jinak, když byl v předsíni a ne před domem), aby se přesvědčil, jestli ta nadržená postava tam stále stojí nebo jestli to nebyl jen výplod jeho fantazie (stejně jako doufám, že tato povídka není skutečná).
Ne, stála tam (BOŽE! Je skutečná!) a stále sledovala okno (zlá povídka!), kde už Harry nebyl, protože stačil zdrhnout, ale pomalu se přesouval k místu, kde postava stála. Nevšimla si ho. Harry jí stál za zády a sebral odvahu na to, aby ji oslovil:
"Kdo jste? A proč jsem jednou z postav tak dementní povídky?"
Postava sebou trhla.
"Já? Nebo myslíte toho za mnou?" otočila se a za ní byl jen spící bezdomovec podle jemného hlasu ji Harry odhadoval na dívku (ať-to-není-Marry-Sue- ať-to-není-Marry-Sue!). Sundala si kápi (a teď to přijde) a odhalila tak svoji krásu, dlouhé černé vlasy, alabastrovou pleť a zářící studánkově modré oči (*nablila Chucku Norissovi do klobouku*). Harry ji nikdy neviděl, protože by už asi dávno potratil, ale dal by všechno za to, aby ji mohl ještě někdy spatřit a dělat to s ní. Také byl totiž od malička retardovaný. Byla nádherná. Ale nevěděl, co tu chce, zrovna pod jeho oknem a že se s ním vůbec baví, protože o něj se nikdy dívky nezajímaly, pokud ovšem nepočítá šestý ročník, kdy po něm šílely všechny dívky na hradě. To byl ten ročník, kdy se yaoistky snažily dostat do jeho ilegálního gaybaru. Viď, June? Tuhle kapitolu bych nechala už uzavřenou. "Jsem Valerianna, a jsem z klanu Moriana. Přišla jsem tě trochu obšťastnit. Aaach." (Zbytek odstavce si jednotlivý čtenáři můžete oglosovat sami. Docházejí mi síly. Díky Shesh za její podporu.)
Moriana, to už jsem někde slyšel! "Upíři. Nejslavnější upírský bordel široko daleko," šeptl si pro sebe tak tiše a závistivě, až to uslyšeli všichni v okruhu deseti kilometrů, o tomto klanu už někde četl. Vybírají si čestné a zasloužilé a vytrvalé členy. "A co po mě chceš?" zeptal se s malým náznakem strachu v hlase. Takže vykřikl jako ženská, které řežou nohy. Bál se, že mu uřežou víš co. Za to, že jim dělá konkurenci.
"Já jsem jen posel, náš klan tě žádá o tvé přidání (čeho?) (Gay baru), slavný Harry Potter prý u nás nesmí chybět na talíři, navíc když tvůj strýc u nás žije už nějakou tu řádku let, pokud to nevíš, už to víš." Usmála se debilnosti tohoto dialogu.
Harry přemýšlel, pokud by se přidal k upírům, žil by věčně, neměl by žádné starosti, ale nestudoval by v Bradavicích, ztratil by zákazníky a jeho bordel by připadl Cullenům, stejně je už plnoletý, ostatní by se naučil sám (Shesh! Prosím tě! Zachraň mě!) (Je to nutné? Začínám se bavit)….
"Tak co?" optala se dívka, když jeho odmlka trvala už delší dobu. "Rozmyslel si se?" (Ano, je úplně jako fanatička do Edwarda, neváhá ani chvilku a nechá se rafnout.)
"Jo, zkusím to s vámi," rozhodl se pevně, došel si pro věci, rozloučil se s Hermionou, řekl Dudleymu, aby si nezapařil zadek v těch kožených gaťkách, předal klíčky Carlisleovi a i s dívkou odešel od tety a strýce navždy…..(proklínám autorku. Navždy.)
Museli se přemístit, aby se dostali k sídlu Moriany, k obrovskému zámku s neonovými štíty hlásajícími Morianský Nevěstinec na kraji města, o kterém Harry ani nevěděl (Cože?! Nevěděl? To popírá celou jeho existenci), jakmile se dívka ohlásila, obrovská brána ve tvaru ohnutého penisu se otevřela a vešli dovnitř. (* June si udělala další čárku do položky "Naprosto blbá souvětí"* Za chvilku to bude plné. Díky tobě, Shesh, se to dá číst :D) Přešli velký park k domovním dveřím, kde na mosazném klepadle byl znak Morianských, velký lev s drakem v ohnivém kruhu. Dveře se otevřely a oni vešli do velké haly, plné upírů a upírek, sedících s cigaretami u malých stolků, drželi v rukou skleničky s rudým nápojem, kterým byla nepochybně lidská krev (dám ruku do ohně za to, že to byl grapefruitový džus!) a čekali na své zákazníky (takže byl).
Prošli sálem a dívka ho zavedla do pracovny, kde bude nejspíš jejich kníže. Valerianna zaklepala, otevřela dveře a Harryho postrčila před sebe, aby byl jako první na ráně. Kníže se koukal z okna s dalekohledem a šmíroval pár mužů, rozdávající si to na lavičce, měl na sobě černý oblek se skvrnou od kečupu a vyhlížel velmi seriózně. V pokoji měl velkou postel a všude samá chlupatá pouta.
Harry ho ale ihned poznal, tento pán byl totiž vyfocen na svatebních fotkách jeho rodičů - strýc Jerry! No ano ten starý perverzák. Teta říkala, že takhle skončí.
"Harry, konečně se poznáváme, jsem rád, že jsi se pro nás rozhodl, aspoň už budeš u své pravé rodiny!" usmál se a poručil svému nohsledovi, aby přinesl láhev vína, prý aby Harrymu trochu osladili život.
(Nepij ho! Je v tom jed… počkat! ANO! NAPIJ SEEE!) (Ve skutečnosti ho chce dostat do nálady a zjistit zda na tu novou práci má, Juní)
Budeš mít slavnostní uvedení do klanu, nechci, aby tě pokousal někdo jiný než Mary Valerianna Sue, která si tě vybrala, přece jenom je stejně stará jako ty a do klanu byla přijata minulý týden, je z rodu Malfoyových, pokud vím, mladý Draco je tvůj nepřítel a tohle je jeho sestřenice, krásná že?" (Ne)
Ukázal na dívku, která stála poslušně u dveří a sledovala jejich rozhovor s ostražitým zájmem.
"Ano," potvrdil Harry a radši se zadíval na své nohy, rozkousané od blech, aby strýci ušlo, že se začervenal. (Harry, zklamal jsi mě! Mary Sue?)
"No nic, Mary Valerianna Sue ti ukáže tvůj pokoj, oblékne tě do slavnostního obleku (rozuměj svlékne) a pak tě odvede do sálu, ano?" ORGY?!
Harry kývl a dívka ho odvedla.
Když stoupali po schodech, Harry sebral odvahu a zeptal se: "Vážně jsi Malfoyova sestřenice?" (Kecá... Malfoyovi by se nikdy nesnížili k tomu mít v rodině tmavovlasého upíra)
"Ano, Draco mi o tobě vypravoval (cože dělal? Stačili jste si všimnout, že mi dochází slova?), já sama studovala v Kruvalu (Kurvalu), on o tom, že jsem sem šla, ještě neví, ale uvidíme, co udělá, až to zjistí…"(Ve většině hrozných povídek čárky nejsou. Tady je jich hojně. Začínám litovat.) Poťouchle se usmála (ráda bych takový úsměv viděla. Ne, beru zpět.) a otevřela dveře do jeho pokoje…
Po chvíli sešli po schodech dolů do haly, kde čekalo stovky upírů a upírek, čekajících na nového člena jejich klanu a na orgie. Dveře do sálu byly otevřené, uprostřed byl kamenný podstavec se zlatým kalichem, okolo něj stáli všichni z celého klanu a uprostřed nich, u kamenného podstavce stál strýc a čekal na ně….Harry cítil, že vstupuje do nové kapitoly svého života (a já touto kapitolou končím. Děkuji BOŽE!)….
Přijdu si jako perverzák T.T
Ne, tvoje poznámky byly dokonalé :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama