Krefffff

18. srpna 2010 v 15:49 | Pako June-hime Maffianno Al Capone! (zkráceně June) |  Glosuji
kapitola druhá : Krev

Povídka je horší a horší a horší... stejně tak, jako moje glosy (čím to asi bude? Asi přílišným magořením), ale Shesh se drží statečně, což jí fakt závidím :D
Tak jdeme na další.. ehm.. "kapču"..

Ježiši..
Litujte.

Kapitola třetí: Bradavice v obleženích chlebíčkách(jeden malý spoiler: Bradavice v obležení nebudou)
Mezitím v Doupěti (což je jméno toho fungl nového bordelu) :
"Zajímalo by mě, co se děje s Harrym, už týden od něho nepřišel žádný dopis, co myslíš ty Hermiono?" (Čárka spatřila povídku a utekla celá vyplašená.)
"No, tak budu dělat pasáka já" Hermiona se zahleděla nadějněotevřeným oknem na zaměstnankyně Doupěte, přemýšlela o Harrym každý den, nevěděla, co se s ním děje, už na konci roku byl divný… "Popravdě, vůbec nevím proč si autorka před psaním povídky vyndala mozek!" přiznala.
Levná Ginny seděla naproti Hermioně a stejně nepřítomně civěla z okna na párek yaoistek a jednoho chudáka kluka.
"Nevypravíme se za ním?(mezerníkydávnonefrčí)Do Zobmbíci v ulici?"
"Ty jsi se zbláznila!Proč by měla autorka používat mezerníky? Na co?!Co by na to řekla mamka? A co by na to řekl Chuck Noriss?" vyštěkl Ron a zamračeně se podíval na jen spoře oblečenousestru, i když se mu ten nápad líbil. (He?)
"Řekla bych, že je to dobrý nápad, zeptat se Chucka Norisse." ozvalo se jim za zády, když se otočili, spatřili paní Weasleyovou, milou paní přes uklízení, jak je se zájmem poslouchá, protože jí Harry dlužil peníze. "Když se budete chovat jako mudlové a budete opatrní, protože zabiják, který žere debilní autorky, stále řádí v ulicích, nemůže se vám nic stát a s klidem vás mohu pustit zpět do toho bordelu. Chci jen malé procento ze zisku…." promnula si ruce s ďábelským výrazem a uvozovky se lekly a zemřely.
Nakonec se vypravili Ron, Hermiona, děfky, hobiti, Saruman, lentilky, Žofie, Voldemort, Smrtijedi a Ginny do Zom ulice, jelikož byl konec prázdnin, čekali, že Voldemort Harryho už konečně zabije a jestli ne, že Harry bude rád, když mu nabídnou, že bude s nimi v Doupěti a pak pojedou společně do Bradavic, to, co je ale čeká, nikdo z nich netušil…. (What the Fruk?! Co je to za debilní souvětí?!)
Zaklepali v Zobmbící ulici na dům Harryho strýce a tety, a když jim otevřel Dudley v kožených gaťkách s bičíkem v ruce, jen lehce se usmáli debilnosti této povídky a pak utekli za zbytkem mezerníků a čárek.
"Ahoj Dudley," začala Hermiona a postavila se tak, aby na ni dobře viděl, protože chtěla odvést pozornost svým velkým výstřihem od ostatních, kteří se měli proplížit k Potterovi do pokoje a zabít ho "já jsem Hermiona, Harryho oblíbená siciální pracovnice a kamarádka, je doma ten chlápek, co prodává suspenzory?"
"Harry odešel, už před týdnem zmizel uprostřed noci a klíče od bordelu nechal Cullenům, od té doby musím ty kožené gatě nosit pořád, nechal nám jen dopis, jestli chcete, donesu vám ho," Dudley odešel, přičemž mu vrzaly gatě a oni se po sobě jen podiveně podívali, protože Harry přísahal, že svůj bordel neprodá a oni ho zdědí, až ho Voldemort zabije, "tady je."
Podal jim ho a zavřel dveře tak šikovně, že přiskřípl Hermioně prostředníček. (Ukazovat ho se nevyplácí.)
Odešli o kousek dál a sedli si na dětské hřiště a celé ho zasedli svými obřími zadky. Hermiona začala číst:
Drahá Teto Petunie,
Odešel jsem navždy z tohoto bordelu, doufám, že máte konečně příkaz k zavření toho pajzlu ode mě klid a že se Vám bude dařit dobře i bez mých sexistických narážek na Ronovo mámu a problémů. Carlisle a Edward tu chtějí otevřít vířivku. Poslouchejte je, jako bych to byl já, váš milovaný pasák Harry, Kdyby se u Vás někdy objevili moji…ehm… "přátelé" ze školy, dejte jim tento dopis, oni už budou vědět, co dělat, když přijde opět ten exekutor s oranžovou ofinou.
Hermiono, Rone a Ginny, Sarumane, hobiti, děfky, lentilky, Žofie, Voldemorte a Smrtijedi,
Jestli čtete tento dopis, jsem už pryč ze světa živých (JOOO), dostal jsem nabídku od svého zvrhlého strýce, který se před dvaceti lety ztratil i v telefonní budce, abych se přidal ke klanu Moriana, jak jistě víte, je to ten nejlepší bordel a jsou to upíři. Přidal jsem se k nim a jestli chcete, můžete se k nim přidat také. (O.O! Tohle už Autorka nemůže myslet vážně!) Jako upír bych Voldemorta překvapil a snáz zabil (Voldy se rozbrečel a Saruman mu nabídl lentilku), to přece víte, chci Vás varovat, až pojedete do Bradavic, objevím se tam, v Bradavicích, abychom si o tom mohli promluvit, dám ještě vědět. (Další čárka k
Hermiono, svěřuji ti Hedviku,
je u mě v pokoji v kleci bez vody a pití po celou tu dobu, co jsem pryč, moc dík za pochopení
S láskou, Harry
Hermiona byla v šoku (v šuku) , Ronovi zrudly uši vztekem a Ginny se nezmohla na jediné slovíčko, tak si roztrhla své negližé.
"Přidáme se k JZD?" pokusila se promluvit, ale hlas se jí zlomil, takže ji skoro neslyšeli.
"Aspoň bychom pomohli Harrymu,ne?" Hermiona se přidala, protože na létajících krávách by Voldyho překvapili ještě víc.
"Měl nám dát vědět, hlupák, už jsem si ho vymazal z facebooku, mohli jsme se poradit….ale taktiku má dobrou, jako upír má větší šance než dřív…" (Wooow taktika jak stehno. Že, Shesh?) (Nesmírně vzrušující)
V Gay Klubu:
Harry seděl s Marry Valeriannou Sue na baru a popíjeli víno s šmoulovou colou. Dívali se na sebe velmi hladově a neregistrovali pohledy ostatních sebevražedných mudlů. A že jich nebylo málo!
"Hele, nejdeme si zatancovat u tyče?" zeptala se po chvilce Harryho jedna dívka, zřejmě mudla (a moje modla - záchrana před Marry Valerianou Sue), která Harryho už dlouho pozorovala.
"Proč ne," usmál se Harry, vzal Ivanovu trubku,vmísili se do davu na parketu, a jelikož začal ploužák, zavěsili se do sebe, on ji chytil kolem pasu a ona jeho ovinula rukama kolem krku, dívali se do očí, Harry jí fláknul trubkou po hlavě, měl ještě zářivější barvu než dřív, mísila se s modrou, takže to už nebyla zelená ale nefritová. (O.O… stalo se nemožné… debilnější než obvykle?) (Ne, nefritová trubka... To se bude Ivanovi líbit)
"Jak se jmenuješ?"
"Harry a ty?"
"Claire."
"Jsi tu sama?"
"Jen s kamarádkami, proč?"
"No, já jen, jestli bys třeba nechtěla jít na chvíli ven," usmál se a hodně "nenápadně" mrknul na Mary Valerianu Sue, která oba palce zvedla nahoru.
"Ale jo, proč ne," vzal ji za ruku a vedl k východu. Hodně ho naštvalo, že se trubka ohla, když se jí snažil zabít. Obešli dům a usadili se na parapetu domu (proč žiju v představě, že parapety patří k oknu?), oknem k nim pronikala ztlumená hudby diskotéky s písničkami šedesátých let a oni seděli proti sobě a dívali se do očí a začali hrát piškvorky v blátě. Harry se zahleděl na nebe, viděl souhvězdí trubky, a podle slunce byly asi tak tři ráno, musel už něco sníst…
Políbil ji, ona se nechala a myslela si, jak je to skvělé, když on se najednou odtrhl, kousl ji do dekoltu a sál a sál…. (To víte… kousnout do krku už není kůl. Styď se, Mary Valeriano Sue!)
V Bradavickém spěšném vlaku do Bradavic:
"Ach jo, ten Harry mě štve, prý se objeví v deset večer ve společenské místnosti, dneska, jak chce vysvětlit ostatním, že je upír?Klidně se tam objeví jako by nic (mezerníkyodjelynaopačnoustranu). Doufám, že to ví aspoň Brumbál!" (Počkat… není Brumbál náhodou mrtvý?!) (Je)rozčiloval se Ron v kupé, kde ještě seděli jeho spolužáci, Hermiona, Lenka, Neville, Ginny, Fred s Georgem a Dean a tísnili se tam na jednom metru čtverečním, protože Saruman se natáhl přes celé jedno sedadlo.
"No co se dá dělat, budeme to muset nějak ututlat, stejně by se to nakonec dozvěděli, ale jak jsi sám říkal, aspoň má větší šanci ty-stejně-nevíš-koho porazit!" usmála se Lenka a zase se nepřítomně zahleděla z okna na další párek yaoistek s yaoi pádlem v ruce. (yaoi pádlo?)
"No a co, že nevím! A ty říkáš, že vám nabídl, abyste se stali taky členy toho bordelu a
klanu?"
"Jo Frede, nabídl, a já bych do toho klidně šel, hlavně aby ten hajzl, autor této povídky, chcípnul…"
"No,no,no, Weasley, co to slyším?Kdo má chcípnout?Že by to Potter konečně vzdal?!" ozvalo se jim za zády jízlivě. (Chudák mezerník. Je opomenut. Nejspíš autorce stačí ten velký mezerním, co má v hlavě.)
"Hele Draco, nešel bys na rande? A jestli ne, dej si odchod jo? Já moc dobře vím, že po Harrym jedeš!" rozčílila se Ginny a zavřela mu před nosem.
"Jak myslíš Ginny, ale budeš toho litovat! A na to rande bych stejně nešel! Harry je lepší!" zasupěl skrz dveře a odešel. (He?)
"Hele, odkdy si s ním říkáš jménem?"
"Už je to docela dlouho," posadila se zpět na své místo (tečka zmizela. Asi to bylo její přání. Nedivím se.)
Seděli v poklidném kroužku ve společenské místnosti (docela skok), čekali na desátou nahou holčinu, kdy se objeví a Saruman jim vykládal veselou příhodu z mládí
"Zdravím," ozvalo se od okna, kde dřív stáli (opět!) ty yaoistky.
Harry seděl na parapetu, dokud s ním nespadnul a poťouchle se usmíval. Ginny se zvedla a běžela mu vstříc. Objala ho.
"Harry!Konečně jsi tady!" (Lhářka.)
"No to je dost, už jsme mysleli - doufali, že nepřijdeš!" usmál se Fred nepřesvědčivě.
"Vždyť jsem to slíbil, ne?" (Bohužel.)
Všichni se na něho podívali a uviděli tu změnu, Harry už nebyl takový jako dřív, vyzařovala z něj energie, sebevědomí a hlavně krása. (-.-) (Tohle tam budou omílat ještě tisíckrát)
"Harry?" ozvala se Hermiona, "jaké to je, být impotentní…"
"ImpotentníUpír?"
"Jo,"
"Skvělý, řeknu vám, že jen chvilka mě dělí od Voldemorta, brzo už vypátrám, kde se schovává a pak ho zabiju!A Snapea taky!" (Další čárka do položky "debilní souvětí"… já už vážně na další nemám místo! Co na to říkáš, Chucku Norissi?)
"No, víš, my přemýšlíme, že bychom se také přidali k tobě proti Voldemortovi," vykoktala Hermiona a zadívala se na něho.
"Chcete se teda přidat?"
"Ano," (NE!)
"A kdo všechno se chce stát impotentním upírem?"
"Já, Ginny a Ron, Žofie, Saruman a hobiti"
"Dobře, to jsem chtěl slyšet, jestli chcete, můžeme do klanu hned teď, strýc bude rád, už má hlad," usmál se. (Chuck Noriss oplešatěl a nasadil si poblitý klobouk.)
"Jo jasně," usmál se ironicky Ron, "hlavně že uvidím toho parchanta chcípnout! Jdeme?"
Harry je všechny přitáhl k sobě a odnesl je daleko od Bradavic….
:DDDDD Cože udělal? Tohle už je vtipné. Přitáhl je k sobě... Však víš... to ty teleporty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sikar Sikar | Web | 18. srpna 2010 v 16:19 | Reagovat

Nějaké podrobnosti k yaoi pádlu by nebyly?

2 Kitty Kitty | Web | 18. srpna 2010 v 17:03 | Reagovat

Si se seberu a poběžim za všema těma mezerama, tečkama a uvozovkama...

3 Já | Web | 24. srpna 2010 v 21:43 | Reagovat

Kdy bude další díl? Já se chci zase chechtata jako šílená yaoistka...^^ Muehehehehehe....

4 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 2. června 2011 v 12:07 | Reagovat

[1]: Ano.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama