Hon na upiry neb krfi se to jen hemsi (1/3)

22. září 2010 v 22:44 | Čalamáda June/ Pickels |  Glosuji
Po dlouhé době glosing. Dalších dvou dílů se snad brzo dočkáte :D. Rozdělila jsem tuhle pasáž na tři části vzhledem k debilnosti povídky. Užijte si to a děkujte velké Shesh!

Kapitola čtvrtá: Hon na upíry
(můžu se zůčastnit?) (To není fér, já chci taky! -.-)Přistáli před branou Morianského sídla pro osamělé muže, Harry se ohlásil jako papež a brána se jim otevřela. Vešli dovnitř jen pro trochu sádla na pozemky, přešli přes pěstěný trávník a soukromou skládku hlavním dveřím, protože nemají ani chodník, Harry si všiml, že jsou jeho kamarádi trochu nervózní z toho nenápadného pedofila, co je šmíruje, proto je ujistil, že se nemusí ničeho bát (jen spousty žíznivých upírů) (a pedofilů), a zavedl je do haly a poté do pracovny svého úchylného strýce. Hermiona si všimla, že je tu hodně mladých lidí, především stejně starých jako jsou oni. (To protože na Edwarda většinou letí puberťáci made in USA) (Co? Já hádala domov důchodců.)

"Strýčku, někoho ti vedu," zavedl je do krásné pracovny. "Á oběd!" usmál se zářivě strýček a Hermiona si uvědomila, že upíři mají deset večer asi jako oni poledne.
"Tví kamarádi?" olízl se mlsně. (Nejez je. Umřeš hodně bolestivou smrtí.)
"Ano, chtěli by se k nám přidat,"
"Aha, ano, tak to je samozřejmě škoda. Jak jistě víš, náš klan si vybírá ty nejdebilnější lidi, proto je budeme muset trochu odzkoušet. Tak mi je představ," řekl smutně strýček a nechal si zajít své jedovaté sliny, když už je tam ta čárka tak blbě. (Hold i na první pohled vypadají jako idioti. Možná příště, strejdo.)
"Ano, tohle je Ron Weasley ," Ron kývl a na pozdrav ukázal fakáče a byl skoro stejně bledý jako Harry, "Hermiona Grangerová," ta se jen nervózně pousmála, "a Ginny Wesleyová."
"Ty pocházíš z mudlovské rodiny, že?" zeptal se strýc a podíval se Hermioně na dekolt a pak velmi neochotně do očí.
"A-Ano," snažila se přestat hypnotizovat jeho rozkrok.
"A tvoji rodiče žijí?" ptal se strýček s nadějí, že oběd přeci jen bude.
"Ano, jsou zubaři a trochu si přivydělávají v cirkuse. Máma je vousatá žena a táta osmichapadlový muž. Něco jsem po nich zdědila, hele,"ukázala mu své chapadlo schované za zády a strniště na bradě, které si holí každý den.
"Ty si dám k jídlu velice rád. A nebude jim to vadit?" (Asi má rád mořské živočichy.)
"Ne," řekla pevně a nepatrně se otřásla nedočkavostí. (Bože. Jak. Jsi. To. Mohl. Dopustit? SADISTO!)
"Dobře, a vy dva, co máte blechy dokonce i v obočí, vaše rodiče znám, slavní transvestité, myslel jsem, že jsou zaujatí proti našemu klanu (Weasleyovi jsou přeci jenom sympatičtí) (už jim líbám pravou nohu), a vy se k nám chcete přidat, to je zajímavé…"
"Nevědí o tom, chceme být s Harrym na jeho popravě Juninou sekerou!" vykřikli hladově.
"Ano, jistě, v tom případě, jste přijati jako uklízeči záchodů a plesnivých mrtvol, vyfasujete použité kartáčky na zuby, rychle vzkážu pro vaše opatrovatele, retardi se nesmí pohybovat bez doprovodu, teď vás Harry zavede do polstrovaných pokojů a pak vás přivede dolů kvůli jeho popravě. Tam nesmíte chybět, událost roku. Provádí June, asistuje Shes."
"Páni, já se bála, že nás nepřijmou," ulevila si (?)(?!!!) Hermiona na schodech (June to chce poznámku!), když je Harry vedl nahoru, pak ucítil ten puch. Ulevil si také. Pak si tam ulevovali jeden po druhém, až odumřela polovina lesů a všechny normální živé bytosti v okruhu sto kilometrů (Páni, já se bála, že bude Hermiona v téhle povídce normální. Strach je zažehnán.)
"Já taky si ulevila," přiznala Ginny (No jo jseš taky retardovaná, to vížejo). Vstoupili na odpočívadlo, Harry otevřel jedny dveře do pokoje s již připravenou podestýlkou pro křečky.
"Tady budete bydlet vy, holky, a Ron bude bydlet se mnou (protože sex s holkama je moc nudný), ano? Teď půjdeme dolů, pojďte,"sešli zase dolů, kde ve velkém sále čekal strýc Jerry s několika lidmi (Hermioniny rodiče už mávali nadšeně chapadly).
"Takže vy dvě velmi retardovaná děvčata, stoupněte si sem, Harry, kterou si vezmeš na starost?"
"Ginny, ale zmáknu je obě najednou. Za tu chvíli, co jsem tady jsem se naučil spoustu skvělých a vzrušujících technik a poloh." (O.O ne… to ne.)
"Dobře, Marty Stue? Vezmi si na starost Hermionu, a Valerianna si vezme na starost Rona, takže se připravte!"

***

Hermiona s Ginny se probudily naráz (to je náhoda) (odumřely mi nohy samým nadšením), sedly si na své postele s nebesy a dívaly se na sebe, byly krásné, neskutečně krásné, cítily, jak v nich proudí energie, nesmrtelnost a síla. (A nemůžou se třeba nějak seknout? To je jako tenkrát, když jsme s několika spolužačkami proudily a sekly jsme se ve dveřích) (takové štěstí mít nebudeme.)
"Páni, nevěděla jsem, že upíří život má i tyhle výhody," uznala Ginny a pohlédla na svůj plakát a Edwardem, Jasperem a Emmetem (pro boha..). Ginny se téměř nezměnila, byla jen krásnější, z nosu jí kapal šedý hnus, vyfasovala oranžový oblek pro popeláře, bledá a když si jazykem přejela zuby, ucítila dva špičáky (Vůbec žádná změna). Zato Hermiona se změnila k nepoznání, byla teď opravdu krásná, vlasy už nebyly rozježené, nýbrž rovné a lesklé, zbarvily se do černé, protože upíří jed mění strukturu vlasů a genetické informace (víš co mě napadlo? Tahle povídka je důkazem, že žádný bůh neexistuje), špičáky měla také, bledá byla jako stěna obarvená na černo a až na ty temné kruhy pod očima, které jí přidávaly na kráse, cítila se stejně jiná jako byla (ještě jedna takováhle věta jako ty tři poslední, tak jdu spát a ještě dodám, že Hermiona je goffička) (nemluvě o těch ubohých čárkách, které byly radši ušetřeny… protože chybí. Zase.)
Někdo zaklepal. Vešli dovnitř kluci. Ron se už také probudil a také se cítil jiný, jako byl (Já to myslela vážně! Já fakt půjdu spát!), opravdu zkrásněl. Rudé vlasy mu dodávaly punc (kohože? cože?) (punc? Neznáš punc? Já taky ne. Podívám se do překladače z debilštiny) neodolatelnosti. Teď by mu neodolala ani Fleur. (Však já bych jí už zadržela. Mě tu nikdo Francouze kazit nebude.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sikar Sikar | Web | 23. září 2010 v 9:58 | Reagovat

Pomoc... pomoc... POMOOOC!!!

2 Annet Annet | E-mail | Web | 23. září 2010 v 12:26 | Reagovat

Miluju glosy. :-)

3 Nessa Nessa | Web | 6. října 2010 v 7:55 | Reagovat

tohle mi opravdu zlepšiolo ráno :D, jen se učitel moc divil, proč se tak blbě usmívám na monitor, když děláme nějaké tabulky, zbožňuju glosy :D

4 agrrr agrrr | Web | 9. října 2010 v 10:28 | Reagovat

Bože!!!

5 Motoko Kusanagi (71!) Motoko Kusanagi (71!) | 11. října 2010 v 23:16 | Reagovat

Ne, (chachacha) nezabíjejte mě, (chachacha) nezabíjejte mě, nééé! Ale na druhou stranu, (chachacha) smrt smíchy je fajn. Vždycky jsem chtěla umřít smíchy  (chachacha) - a zneužiju k tomu klidně skvěle oglosované povídky a zhůWěřilou tvorbu (chachacha) ještě zhůWěřilejších souvětí (a zhůWěřilé vkládání zhůWěřilého písmena W), muhaha.

6 Haily Haily | Web | 22. října 2010 v 18:22 | Reagovat

Ne.. vůbec mě to třeba nezabilo :DD ..Hermioniny rodiče už mávali nadšeně chapadly..

7 Pimkie^^ Pimkie^^ | 11. února 2011 v 22:33 | Reagovat

Já tu normálně umřela :D Hermioniny rodiče už mávali chapadly :D Harry se ohlásil jako papež :DDDDD Nechceš sem hodit i ty zbylý části? Plosííím plosííííím smutně koukááám :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama