Rychločlánek o něčem jako filmu

5. května 2012 v 22:34 | Čalamáda June and Queeldy Shark |  Piškotárna


HELLOOOOUU MY DEAR FRIEDZ.
Šla jsem za kulturou do Chomutovského kina. Však víte, pochytat pro sebe trochu toho amerického šmrncu (velký první dojem, spousta akce, vybuchovacích věcí, které by ve skutečnosti nevybuchovali apod.)A co to bylo? The Avengers.
Co jsem čekala - spoustu dobrých hlášek, pastvu pro oči, příjemný pocit a minimálně jedno zklamání. Co jsem dostala - spoustu dobrých hlášek, pastvu pro oči, příjemný pocit a minimálně jedno zklamání.

Mám tedy pár silných výhrad:
Kapitán Amerika je prostě ideální Američan. Silný chlapík, který se stará stejně o své svaly jako o svoje vlasy. Roztrhl by se pro nevinné Američany až k smrti a při tom jsou jeho vlasy stále sexy. Jak jen to dělá? Nemluvím ani o tom černobílém vidění skutečnosti. A je to Křesťan (wtf).
Pokaždé, co se tam objeví mám pocit, že potřebuju něco rozbít. Doufala jsem, že ho třeba zmlátí do krve nějaká sexy zlosynka, ale to si nejspíš šetří do pokračování.
Loki není takový hajzl. Viděli jste ty jeho psí oči když se pouštěl Thora na konci toho.. ééé... velkofilmu o něm a jeho bratrovi? Kde se vzal takový zvrat? Samozřejmě pořád mluvím o té poameričtělé severské mytologii. Dokážu si představit jaké to je. Třeba srovnávat řeckou mytologii a Percy mladý zloděj blesku (nebo co to je) je jako se dívat na rozdíly mezi baletem v Národní opeře a pořadem Nikdo není dokonalý.
Nikdo mi nenamluví že tohle...TOHLE... TOHLE.... TOHLE je zlosyn tělem i duší, když v "původním filmu" měl jen komplex méněcennosti a vlastně měl svého brášku rád (i když... nikdo neví co s váma udělá tisíc let po pádu na cizí emzáckou loď. wtf2).
Neuvěřitelnost, klišédnost, nelogičnost... blah blah blah. Žádný americký film už se neobejde bez koulení mých očí.

Ale... však víte... ALE-
I tak to bylo super.
Takhle jsem se dlouho nenasmála.
Takže běžte do toho, všechno přežijete, konec je jako jste viděli asi šedesátkrát miliard před tím... no a co. Možná bych si měla přečíst nějaký ten Marwelowský komiks.
Protože... Stark a Hulk za to stojí.
Kdy už se Lobo konečně dočká svého filmu?


Co dále sleduju:
  • Games of Thrones
  • Daria
  • Pochybné myšlenky v mé hlavě

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama