Aliance za rodinu

23. ledna 2015 v 18:34 | Čalamáda |  Články na téma
Máte ponětí, co se těď děje na Slovensku?
Tohle je velmi naštvaný článek.
Který je věnovaný především stoupencům Aliance za rodinu.Pro ty, co neví - 7.února se na Slovensku koná referendum. Aliance za rodinu představuje tradiční hodnoty manželství, výchovy a pod. Alespoň polovina Slovenska musí hlasovat a dát třikrát ano tomuhle -

Súhlasíte s tým, aby sa manželstvom nemohlo nazývať žiadne iné spolužitie osôb okrem zväzku medzi jedným mužom a jednou ženou?
***
Súhlasíte s tým, aby párom alebo skupinám osôb rovnakého pohlavia nebolo umožnené osvojenie (adopcia) detí a ich následná výchova?
***
Súhlasíte s tým, aby školy nemohli vyžadovať účasť detí na vyučovaní v oblasti sexuálneho správania či eutanázie, ak ich rodičia alebo deti samy nesúhlasia s obsahom vyučovania?
***

Tak si čtu komentáře k různým článkům. Je zajímavé, že v momentě, kdy někdo nahodí téma o adopci homosexuálů, z každého se rázem stane vyučený psycholog. Takový vyučený psycholog ví, co je pro děti nejlepší - matka a otec. Rodiče stejného pohlaví vychovají akorát tak bukvici nebo nějaké nezdravé dítě, které to pak nebude mít v hlavě v pořádku. Jestli jste stejného názoru, chtěla bych vidět váš doktorát. Je tu 100% šance, že vaše skvělé podložené názory jsou jenom snůžka sraček, které jste si vytáhly ze zadku, protože nemůžete vystát obrázek dvou osahávajících se chlapů.
Studie týkajících se homosexuálních párů s dětmi mluví jasně - jejich ratolesti jsou stejně zdravé psychicky i fyzicky, jako děcka heterosexuálních párů. Ano, je tu možná jedna věc, která jim škodí. Víte jaká? Homofobové. Ale místo toho, abychom řekli "Nemůžou si adoptovat děti, ve škole se jim budou smát!" zkusme třeba "Děti, tohle se nedělá!" a řádně to vysvětlit. I můj čtrnáctiletý bratr to v chápe a po tom, co jsem mu vše vysvětlila, řekl doslova "Co je to za chujovinu"*.
Těm dospělým ale už nic nevysvětlím.


Jejich oficiální reklama, kterou nakonec odmítla i Markíza i JOJ.

Popravdě to ze začátku vypadá jako pro-queer. Milá hudba, do místnosti přijdou dva slušně oblečení hipsteři, kteří maximálně páchají zlo tím, že nemají rádi neladící oblečení a každé ráno si rávají raw koláčky a sójové latte. Snadno si dokážu představit jak mají doma připravený pokojíček a dostatek finančních prostředků našetřeným pro nezbytné přežití klukovy puberty. Místo by je ale raději poslali ke všem čertům, protože je lepší, když to dítě vyrůstá v děcáku s dalšími nechtěnými dětmi. Je jasné, že dítě potřebuje matku a otce! Podívejte se na můj doktorát! To nemá nic společného s tím, že jsem homofob!


Většina mých nejbližších jsou queer. Ať jsou to homosexuálové, bisexuálové, asexuálové nebo pansexuálové. Čtvrtina jsou právě queer Slováci. Skvělí lidi. Mají rádi animované seriály a hrníčky s potiskem. Svěřila bych jim vlastní život. Mrzí mě, když vidím jejich naštvané statusy o referendu a musím jen souhlasit - jestli Aliance za rodinu vyhraje se svými 3x ÁNO (mimochodem každé áno je totální hovadina, až možná na to poslední. Ale pokud Slováci chtějí dopadnout jako na určitých částech Ameriky, kde kluci ani neví, co se to s nimi vlastně děje, tak prosím. Sexuální výchova je zatraceně důležitá) tak Slovensko nebudu brát vážně. Už nikdy. Jsem zvědavá jestli bude následovat referendum o zrušení internetů. Možná se zbaví baráků a budou bydlet zase v jeskyních? Kdo ví.

Všem Slovákům, kteří doba brečí nad svými spoluobčany, vzkazuji, že mají mou podporu. Pro jednou jsem ráda, že žiju v Čechách. Tady je to většině celkem jedno, dokud se jich to přímo netýká. Národ lhostejných ateistů.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dorka Jeseňská Dorka Jeseňská | E-mail | Web | 27. března 2015 v 20:35 | Reagovat

Vieš toto jeden nepochopí. Ostatne si niektorí evidentne myslia, že by bolo lepšie keby tie deti vychovával decák alebo samotná ulica.
O tretej otázke nehovoriac. Pozrela by som si takého zástancu aliancie nakoľko by hľadel skrz prsty na dieťa čakajúce dieťa len pre to, že nebolo so všetkým dostatočne oboznámené. Ďalej o otvorenosti na takýchto hodinách beztak nemôže byť reč (no aj tak som nepochopila ako tretia otázka súvisí s homosexuálmi) a prvá otázka je ešte komickejšia v dobách keď sa už ani heterosexuáli nesobášia až do takej miery ako dávnejšie (usudzujem to pri pohľade na svoje okolie)

Je zaujímavé čítať o tejto téme od "susedov" až sa začínam hanbiť aký obraz to o nás Slovákoch môže vytvárať. Hergot.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama