Irony Maiden

Swag

11. srpna 2014 v 19:42 | Čalamáda

Bez pointy

4. srpna 2014 v 13:18 | Čalamáda
Když tu tak sedím a přikuřuju z malé černé vodnice a piju Gambrinus z plechovky s cílem trošku se přiopít okolo jedné odpoledne, nemůžu se zbavit toho pocitu po dlouhé době opět se oddat myšlenkového exhibicionismu. Je to nějaký ten rok, co jsem to udělala naposledy. Po přečítání mých starých článků jsem si říkala ne už to nikdy nikdy neudělám, lidi o mé tajné identitě vědět nesmí proboha. Začala jsem je hromadně mazat a v hlavě si vymýšlela hypotetickou budoucnost s mým slavným já, stojícím na podiu před davem držícím zlatou bramboru za nejlepší komiks. V tom by někdo vykřikl "Ne, nemůžete mít tu zlatou bramboru, četl jsem články, které jste psala, když vám bylo patnáct. A byla jste strašná! Bečel jsem!"
Eh. To teda byla.
Nemluvně o tom, co by udělali moji spolužáci, kdyby tohle našli.
Proč to tedy dělám znovu? Možná je to kvůli tomu, že se cítím trošku osamělá během nejhorších prázdnin mého života plného ironie? I když to nechápu. Moje články nedávaly smysl, byly naprosto pitomé. S časem mi připadaly horší a horší a za nejaký rok budu možná mazat i tenhle pitomý text, když se na tenhle blog úplně nevykašlu a nesmažu ho možná celý. I když to asi neudělám. Pořád tady mám složku se svými starými příšernými obrázky.
Mrkneme se na počítadlo.
??????????????

Je nepravděpodobné, že sem zabloudilo tolik lidí náhodou. Na zázraky jsem přestala věřit, když Justin Bieber* nakonec nebyl deportován do Kanady. Nebo na Mars. Bez skafandru. Ta si může založit svojí novou vlastní civilizaci plnou jednobuněčných organismů jako je on sám.

Tohle je můj malý pokus o znovuoživení zašlého blogu. O mém ztraceném potenciálu a dospívání. (A anime a nějakých těch videohrách).

*Nechápejte mě špatně. Neříkám, že dělá špatnou hudbu, to je čistě subjektivní záležitost. On sám je blbější než sklenka vody.
 
 

Reklama