○Recenze

Recenze | Kuragehime

16. ledna 2011 v 13:05 | Čalamáda June/ Pickels
Animovaný / Komedie / Romantický 
Japonsko, 2010, 11x25 min
Žila byla malinká holčička Tsukimi, které maminka u akvária s medúzami kdysi řekla, že až dívky vyrostou, stanou se z nich krásné princezny... a až se bude vdávat, ušije jí přesně takhle krásné závoje...
A realita? Z Tsukimi se stane ujetá fanatička do medúz, acociální otakyně, která se bojí vůbec vyjít za dne na ulici, aby někdo nespatřil její malou plesnivou maličkost. Živoří si ve svém pokojíčku se sousedkami stejně ujetými. Blázen do vlaků, šílenec do panenek a kimon, ujeblá na starších mužích (vždyť oni jsou tak cuuute!) a další by vám dokozála nazpaměť zahrát celou Romanci o třech královstvích. JAJ! A abych nezapomněla na schovanou yaoi bohyni, kterou ani jednou neuvidíte, jelikož je jak Malwa "NÉÉÉÉ JSEM ZVYKLÁ NA SVĚTLO Z POČÍTAČÉÉ!" a venku na slunečním světle by se asi rozpadla.
Navíc - všechny nenávidí muže a modní krasotinky (není se co divit, jsou to staré STARÉ panny, které jednou budou mít své zlé důchodcovské pohledy , které na vás už teď valí babičky v tramvaji. Řekla bych ale, že tyhle holčiny ho budou mít extrakrutopřísný!).
Kde jsem to skončila? Jo! Ale i přes to si tam Tsukimi jednoho krásného večera jednu takovou slečnu přivede. Jednoduše proto, že zachrání krk jedné medúze (to je tak obrazně... medúzy nemají krky 8D..... -.- ehm... už jsem... zticha).
No.. ale ona vlastně není ona. Je to ON a jemu se jejich malá asociální komunita natolik líbí, že si tam vejde kdy chce.
 
 

Reklama